המדריך המלא - שדה התעופה לוטון - נהגוס | נהגוס לונדון

by נהגוס ניהול אתר
3 שנים ago
7014 Views

לאחרונה אנו רואים יותר ויותר ישראלים שבוחרים לנפוש בלונדון (שתמיד הייתה יעד מועדף), מרביתם מנצלים את העובדה כי הפאונד נמצא כרגע בשפל יחסית לשקל וכמעט כולם נהנים ממדיניות השמיים הפתוחים אשר הכניסה למשק התעופה חברות קטנות יחסית שנותנות שירותי תעופה במחירים נמוכים ונגישים.

אחת מהחברות אשר עשו מהפכה היא חברת איזיג'ט אשר מציעה טיסות מישראל ללונדון אשר נוחתות בשדה התעופה לוטון  , אשר משמש כשדה תעופה ביתי לחברת איזי ג'ט, והפכו את נמל התעופה הזה לאחד העמוסים בתנועת ישראלים ואנחנו החלטנו לכתוב לכם מדריך על שדה התעופה הזה.
במדריך זה נסביר מה הן דרכי ההגעה מלוטון ללונדון, אמצעי התחבורה מלוטון ללונדון, מה יש לעשות בשדה התעופה ועוד דברים חשובים ששווה לכם לקרוא ולדעת מבעוד מועד.

שדה התעופה לוטון דרכי הגעה

שדה התעופה לוטון- נוחתים

ברוכים הבאים לאנגליה!
לאחר שנחתתם וירדתם מהמטוס תופתעו בטח לגלות כי בדשה התעופה לוטון אין שרוול ואין אוטובוס שיקחו אתכם מפתח המטוס אל בית הנתיבות, אז מה יש? יש הליכה קצרה אשר תוביל אתכם ישירות אל בניין בית הנתיבות ולאחר כמה רגעים ופיתולים שתעשו תגיעו לעמדה החשובה ביותר. הלוא היא עמדת ביקורת הגבולות.

לאלו מכם אשר יש ברשותם דרכון אירופאי יוכלו להשתמש בטור המקוצר ולעבור ישירות למכונות האוטומטיות שמחכות, אך אלו אשר ברשותם דרכון ישראלי בלבד צריכים יהיו להמתין בטור ארוך יותר ויחכו לפגוש בעמיל המכס אשר יושב ומחכה בביקורת הגבולות. לצערנו, ברוב הפעמים ממתין שם נציג אחד או שניים ולכן זמני ההמתנה עשויים להשתנות מטיסה לטיסה (בהתאם לכמות הנוסעים, כמות הטיסות הנוחתות במקביל וכמות הפקידים שבמשמרת).

לאחר ההמתנה הזו תגיעו למסוע המזוודות, חשבו רגע על העובדה שהזמן שהמתנתם בביקורת הגבולות חסך לכם כנראה זמן המתנה למזוודה שכבר אמורה לחכות לכם במסוע.

לאחר שתצאו מהמכס עם המזוודה והדרכונים שלכם תגיעו ישירות לקומה המרכזית של שדה התעופה לוטון ולפני שתחפשו איך להגיע משדה התעופה למרכז לונדון תוכלו לנוח או לאכול משהו שכן יש לכם בורגר קינג, סופר של מרקס אנד ספנסר, כספומט, קוסטה קפה, פרט א מנז'אר, סטארבאקס ועוד מקומות לקנות כריך וקפה.

במידה והזמנתם את שרות ההסעות של נהגוס אז נציג מטעמנו יחכה ויאסוף אתכם ברגע שתצאו מהשדה, הוא ימתין עם שלט.

אם לא הזמנתם שרות הסעות תוכלו לבחור בין אחד מהאוטובוסים אשר נוסעים למרכז העיר לונדון (בהתאם למיקום המלון שלכם), תוכלו לקחת מונית או לקחת שאטל לתחנת הרכבת ואז לקחת רכבת ללונדון. בכל מקרה מדובר על נסיעה של מינימום שעה.

מפה שדה התעופה לוטון שדה 2

שדה התעופה לוטון- ממריאים

לאחר שביליתם בלונדון הגיעה השעה לשוב ארצה. אם הזמנתם את שירות ההסעות של נהגוס אז אתם מסודרים ונבוא לאסוף אתכם מהמקום המוסכם, אם לא הזמנתם אז אל תחכו יותר וצרו עמנו קשר עכשיו!

לאחר שהגעתם לשדה התעופה לוטון, לאותה הקומה שבה נחתתם, תראו מולכם את הכניסה לאזור הבידוק הבטחוני. שם ממתין לכם דלפק עליו תוכלו לסדר את כל החפצים וגם שקיות ניילון אטומות בהן תוכלו להניח מיכלים עם נוזלים עד 100 מ"ל.
אם אתם צריכים לבצע צ'ק אין לפני הבידוק הבטחוני אז מצד ימין של הטרמינל תמצאו את הדלפקים של חברות התעופה לביצוע צ'ק אין.

לאחר שסיימתם את השלבים הללו אתם תעברו דרך קורא הכרטיסים האלקטרוני (לו תציגו את הצ'ק אין שעשיתם) אל עבר אזור הביטחון שבסופו ימתין לכם החלק הכייפי ביותר, דיוטי פרי!

מפה של שדה התעופה לוטון 1

בדיוטי פרי של לוטון תוכלו למצוא מגוון מסעדות, בר, חנויות צעצועים, משקפי שמש, אלכוהול ומעט סיגריות. במרכז הדיוטי פרי פזורים כיסאות המתנה ומסכים רבים אשר יראו לכם את הטיסות היוצאות.

לכל שאלה והזמנה של הסעה תרגישו חופשי ליצור עמנו קשר באמצעות הווטאסאפ !

4.5/5 - (4 votes)