נהגוס - למה שווה לבחור בנו להגעה משדה התעופה ללונדון?

נהגוס הינה חברה מובילה וותיקה בלונדון ומשרתת מאות לקוחות מרוצים וקבועים שכבר מזמן בחרו את שירות ההסעות האישי שלהם בלונדון!

החלטנו לקחת את ההגה לידיים ולדאוג לכם לשירות הסעות איכותי משדות התעופה לוטון, היתרו, סטנסטד וגטוויק לכל רחבי לונדון. הרכבים שלנו כולם בעלי רישיון PCO וביטוח מיוחד, מערכות ניווט, Wifi חינם, מושבים מרווחים ונוחים ו-הכי חשוב: כל הנהגים בעלי רשיונות ונבחרים בקפידה בכדי לשרת את קהל הלקוחות שלנו.

מקומיים או מבקרים בלונדון?
נמתין לכם עם שלט בשדה התעופה, במלון או במקום המגורים שלכם.

לפרטים והזמנות צרו איתנו קשר כאן או ב WhatsApp

נהגוס הוקמה כדי לייצר לישראלים המבקרים בלונדון חווית שירות בלתי נשכחת

כישראלים החיים בלונדון שנים ארוכות, ניסינו כבר את כל אפשרויות התחבורה לשדה התעופה ובחזרה – חברות הסעה עם תמחור בלתי צפוי, טיוב (רכבת תחתית) עם החלפות רבות ומייגעות ואוטובוסים שלוקחים שעות ועוצרים המון פעמים בדרך. הגענו למסקנה הברורה שהגעה לשדה התעופה לא צריכה להיות כל כך מסובכת ולא נוחה. זו צריכה להיות חוויה נעימה, מהירה ומהנה – ממש כמו העיר לונדון עצמה. לכן החלטנו לקחת את ההגה לידיים ולהקים שירות הסעות נוח ואיכותי. כך השקנו את נהגוס – הנהג שלכם בלונדון.

אז למה נהגוס?
חברת נהגוס שירותי תיירות והיסעים היא הבחירה המועדפת על ישראלים רבים להתניידות בתוך העיר לונדון, בין אם אלו תיירים הבאים לביקור או לונדונאים מקומיים – ואנו ממש גאים על כך! מאחורינו עומדות שנים רבות של נסיון ומסעות באירופה, וכן היכרות עמוקה עם תחום ההיסעים והתייר הישראלי (גם אנחנו ישראלים!).

נהגוס מבוססת על שלושה עוגנים – מחירים, שירות ואמינות.
אנו נעזור, נייעץ נעשה כל שאנו יכולים כדי להפוך את הביקור שלכם בלונדון לקל, מהנה ובעיקר כזה שישאיר טעם של עוד. קודם כל המחיר הוא קבוע ללא הפתעות וכולל חנייה והמתנה (לעומת מוניות שחורות שמחייבות תוספת על הנ"ל). הנהגים שלנו יאספו אתכם עם הרבה מצב רוח וטיפים שרק מקומיים יספרו לכם. אנחנו מקצוענים, ובשבילנו החוויה שלכם היא לפני הכל 🙂

כל רכבי נהגוס מחזיקים רשיון וביטוח מיוחד להסעת נוסעים. כל הנהגים שלנו הם בעלי רשיון PCO מטעם משרד התחבורה של עיריית לונדון (TFL), וכולם בעלי ידע רב ונסיון של שנים בתחום ההסעות בלונדון.

OVERGROUND

כל הרכבים שלנו מורשים

creditcards

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

טיסות לונדון

מערכות מעקב טיסה

safety - בטיחות

יש לנו כסא תינוק וגם בוסטרים