סיורים בעברית מחוץ ללונדון עם ״נהגוס״ - טיול לסטונהנג׳, באת׳

חברת "נהגוס" מציעה מגוון סיורים מודרכים בעברית
באתרים המסתוריים והיפים ביותר שיש לאנגליה להציע!

כבר ביקרתם יותר מפעם אחת בעיר ואתם רוצים משהו קצת שונה? נמאס לכם מרחוב אוקספורד הסואן (ומפרימארק!)? חרשתם כבר על כל החנויות ומופעי הרחוב בקובנט גארדן? בא לכם לראות קצת טבע? מרחבים ירוקים אין סופיים? אם התשובה לכל אלו היא כן! השאירו את כל המולת רחוב אוקספורד מאחור את הררי האנשים ברחובות הסואנים מאחוריכם והצטרפו לטיול במיניבוס ממוזג לסיור החוץ שלנו.

צאו איתנו לגלות את קסמן המרתק של האבנים בסטונהנג’, לאחר מכן נמשיך לעיר לא פחות מרתקת, העיר Bath. נשלב את 2 האטרקציות ביום קסום אחד יחיד ומיוחד!

יצאנו לדרך…

אורך הסיור
8 שעות

נגישות
​הסיור ​אינו ​נגיש לעגלות תינוק ו/או כסאות גלגלים.

שינויים בלו"ז
ייתכנו שינויים בשעות האיסוף ולו"ז יום הסיור

נקודות מפגש
8:45 מלון ​רויאל נשיונל​
9:15 ​מארבל ארץ'​

המחיר כולל את הכניסות לאתרים ואין צורך בתשלום נוסף (למעט טיפ למדריך – נתון לבחירתכם כמובן).

כל הסיורים הינם בשפה ​העברית ​וכוללים הליכה רגלית, מומלץ להגיע עם נעלי הליכה נוחות ושתייה.

טיולי בעברית מחוץ ללונדון

סטונהנג'

חידת האבנים הגדולות שנשארה בגדר תעלומה…


מי אתם אבנים מוזרות וגדולות? מי בנה אתכן? איך בכלל הגעתם לפה? למה יש לכם משקוף המונח על כל אבן.כל השאלות האלו ממשיכות להעסיק עד היום את המוני המבקרים בסטונהאג'. לאף אחד מהחוקרים אין עדיין תשובה ממשית לשאלות האלו. אך מה שכולם יסכימו עליו הוא שמדובר באחת התופעות המסתוריות והפרהיסטוריות בעולם!

מידע נוסף

בלב עמק שטוף שדות מוריקים , נמצאת האטרקציה המרכזית של העיר והתחנה הראשונה שלנו- אבני הסטונהנג'. אתר הסטונהנג' נחקר ונלמד עד ימינו ועדיין אף אחד מהחוקרים לא הצליח לקבוע קביעה חד משמעית מהו. יתרה מזו אף אחד עדיין לא הצליח להסביר איך הצליחו בוני האבנים לשנע את האבנים ששוקלים טונות למרחק כה רב מהמקום בו נחצבו/נקנו, ללא ידע רב על שינוע או כלי עבודה מתאימים לאותה תקופה. רוב החוקרים סבורים שהמקום שימש כמצפה כוכבים קדום.

חוקרים אחרים מביאים הוכחות כי הסוטנהנג' הוא בעצם אתר קבורה או סוג של אתר פולחני/דתי קדום. תעלומה שלא נפתרה עד היום! כך או כך, המקום מרתק ושווה מאוד לבקר בו.

תמונות מדהימות לאינסטגרם ולפייסבוק מובטחות ☺

לפרטים נוספים והזמנת מקומות

באת'

"המרחצאות הרומיים" – Bath

קפיצה קטנה אל המאה ה-18


מהסטוהנג' נמשיך בנסיעה לעבר אחת מערי "הספא" העתיקות בעולם . העיר באת' – ​המוכרזת כאתר מורשת עולמי. ​העיר באת' נחשבת לאחת הערים היפות בכל הממלכה.עשרות אלפי תיירים פוקדים אותה כל שנה ומגיעים להתרשם מ-הארכיטקטורה של העיר ובעיקר מהאטרקציה המרכזית של העיר – "המרחצאות הרומיים".

מידע נוסף

פעמים רבות כשהגענו עם קבוצות לעיר באת' שמענו את הדמיון לערי איטליה המפורסמות ונציה ופרינצה. למה? התשובה קשורה לממלכה הרומית שלטה בעיר ומכאן הארכיטקטורה האיטלקית העתיקה. העצירה הראשונה שלנו בעיר תהיה בגשר Pulteney שם נשמע הסבר קצר. נמשיך בין הסמטאות היפות של העיר אל עבר, המרחצאות הרומיים של העיר באת'. המרחצאות בעיר נחשבים בעיני רבים למרחצאות הרומיים העתיקים ואחד מאתרי המורשת היפים ביותר שנשמרו מתקופת הממלכה הרומית.

את סיום הטיול שלנו בבאת' נקנח בקתדרלת העיר המרשימה. לאחר מכן נעצור ​ב-בית תה מסורתי בשם​ The Pump House על שם משאבות המים שהיו במקום בזמנו. העיר מוקפת בגבעות ירוקות ועדיין גדושה בטבע.

העיר מבטיחה לכם סיור מרתק עם אופי היסטורי, אווירה הרומנטית, סביבה ירוקה ושלווה בריטית מדבקת..

לפרטים נוספים והזמנת מקומות

רוצים להצטרף לסיור שלנו?
מלאו את הטופס

* באם יש שלישייה ומעלה המחיר שונה כמו כן לילד מתחת לגיל 12.