הסעות משדה תעופה סטנסטד עם נהגוס - הדרך הנוחה והקלה ביותר

by נהגוס ניהול אתר
5 שנים ago
7279 Views

פרטים אודות נמל התעופה סטנסטנד ושירותי הסעה ללונדון

שדה התעופה סטנסטנד הממוקם צפון מזרחית לעיר לונדון הוא שדה התעופה הפחות מוכר בעבור ישראלים רבים, רק בשנים האחרונות עם עליית טיסות הלואו קוסט הוא החל להיכנס לתודעה של המטייל הישראלי עקב היותו הבסיס של חברת התעופה ריינאייר.בשנים האחרונות שדה התעופה הזה הינו סלע למחלוקות לאחר שנודע כי הוא בין המזהמים הגדולים ביותר באירופה וזאת לפני תוכנית ההתרחבות הצפויה לו. אך לפני שנמשיך ונרחיב על הפרויקטים אשר הם מבצעים בכדי לתקן זאת, נספר לכם איך להגיע משם ולשם.

הדרך הנוחה והפשוטה ביותר בעבור המטייל הישראלי להגיע משדה התעופה סטנסטנד ללונדון העיר הינה שימוש בשירותי ההסעה של נהגוס אשר מעמידים לרשותכם רכבים חדישים ונהגים דוברי עברית על מנת להקל על הנחיתה. הנהגים שלנו ישמחו להציע לכם הצעות וטיפים מפי מקומיים המתגוררים בעיר. להזמנת שירות ההסעה שלנו אתם מוזמנים להתקשר או לשלוח לנו הודעה באמצעות הוואטסאפ

תחבורה ציבורית בלונדון, הסעות בלונדון

דרכי הגעה מסטנסטנד ללונדון

  • רכבת – Stansted Express  הינה רכבת המחברת בין שדה התעופה למרכז העיר לונדון, נסיעה אורכת כשלושת רבעי השעה והמחיר תלוי בשעת הרכבת ובכמה זמן מראש אתם מזמינים.

  • אוטובוס- קיימות שלוש חברות אשר מציעות מגוון של דרכי הגעה בין שדה התעופה סטנסטנד ללונדון. שימו לב כי בעוד החברות National Express  ו-Terravision הינן חברות טובות עם ציונים טובים בקרב לקוחותיהם, החברה השלישית easyBus מציעה מחירים זולים אך הביקורות אודותם לא מדהימות, בלשון המעטה.

  • מונית- ממש מחוץ לשדה תמצאו את התור של המוניות, המחיר נקבע על פי המונה וישנן תוספות ומיסים בעבור כמות נוסעים ומזוודות כמו גם בעבור שעות מסויימות.

  • נהגוס- אנחנו מציעים שירותי הסעה בצורת שאטל או ההעברה פרטית, צרו קשר לפרטים נוספים.

נמל התעופה סטנסטנד – מתפתח ומפתח

לאחר שהוכתר כשדה תעופה מזהם לצד הכתרתו כשדה התעופה המתפתח ביותר באירופה החליטו ראשי השדה להשיק כמה פרוייקטים סביבתיים כמו למשל, "שבוע המגוון הביולוגי" שנועד להציג את כל אותם פרוייקטים ולעודד את העובדים לקחת בהם חלק. הפרוייקט הגדול ביותר הינו פרוייקט המחזור אשר הוביל לכך שכ75% מהאשפה של שדה התעופה ממוחזרת, כך למשל את האוכל והשתייה שמחרימים בבידוק הבטחוני הם תורמים למחסני מזון וכך גם עושים עם צעצועים ופרפומריה אשר לא עוברים את הבידוק.כל החשמל של שדה התעופה עובר תהפוכות בשנים האחרונות לכיוון של מקורות אנרגיה חלופית ולא מזהמת, כמו כן נעשים מאמצים להיות שדה תעופה ירוק באמצעות מבצעי שתילת עצים, בניית אגמים מלאכותיים ופיתוח הסביבה הטבעית והקרובה לשדה התעופה.

 

שדה התעופה סטנסטנד, נותנים חזרה לקהילה

בשנתיים האחרונות יצא לדרך פרוייקט התנדבות ענק ובו עובדי נמל התעופה סטנדסטנד תורמים מזמנם למען הקהילה, בין אם זה צביעת כניסות עתיקות ומתפרקות, טיפוח גינות ירק קהילתיות, עזרה לקשישים או אירוח ארוחות חג. רק בשנה האחרונה התנדבו עובדי השדה ותרמו יותר מ-7000 שעות מזמנם למען הקהילה.

באולם הנתיבות של השדה תמצאו "חממה" (HUB) מיוחדת אשר תעזור לכם להתמצא בחיפוש אחר שער הטיסה, פינות משפחה חדישות ומיוחדות אשר יחכו לכם ברחבי הטרמינל, פינות שקט לנוסעים אשר רוצים להעביר את הזמן בלי רעשים מיותרים, שירותים חדשים שנבנו לאחרונה וגם תוספת מהותית במספר מקומות הישיבה ועמדות הטעינה למכשירים חדשים.

לשתיינים וחובבי הפאבים הבריטים רק נגיד בקצרה כי אחת מרשתות הפאבים הענקיות באנגליה עומדת לפתוח את אחד הפאבים הגדולים ביותר בשדה תעופה כלשהו בעולם אשר מתוכנן להיות בגודל של 340 מטר רבוע ויכלול בירות מהחבית, קפה בריפייל חופשי וכמובן חלון רחב אשר ניתן לראות מבעדו את המטוסים ממריאים ונוחתים.

אם אתם עומדים להגיע לשדה התעופה סטנסטנד אל תתמהמהו וצרו עמנו קשר עוד היום על מנת להבטיח נסיעה שקטה ורגועה שתאפשר לכם ליהנות מכל הטוב שיש לשדה הזה להציע ולתת לנו לדאוג לפקקים ולהוביל אתכם לשם בשלום.