נסיעה חזרה לשדה התעופה בלונדון - נהגוס שירותי הסעה

by נהגוס ניהול אתר
4 שנים ago
2806 Views
אם אתם חוזרים מלונדון בקרוב אתם חייבים לקול את אפשרויות החזרה שלכם מנתב"ג. יכול להיות שעד להגעה לארץ הכל יהיה תענוג ותוכלו לעבור את הדרך במהרה, בבטחה ובנוחות הכי גבוהה שיש אך מנתב"ג זה כבר סיפור אחר לגמרי. זה הזמן להבין מדוע שירותי הסעות הם האופציה הכי טובה.

לחזור הביתה מיד עם ההגעה

אפשר למנות יתרונות רבים לשירותי הסעות לנתב"ג או מנתב"ג אך אין ספק כי היתרון החשוב ביותר הוא הנוחות. אם נהיה ספציפיים יותר גבי יתרון זה נבין שאנו חוסכים זמן רב ואז הנוחות שלנו מגיעה לשיאים חדשים. כאשר אתם חוזרים מחופשה בחו"ל אתם למעשה צריכים לבחור את אפשרות החזרה שלכם הביתה בין רכבת, אוטובוס או הגעה עם רכב פרטי. כאשר אנו בוחרים בתחבורה ציבורית אנו למעשה צריכים לחכות שהיא תגיע וזה גוזל לנו זמן רב, מה גם שהיא לפעמים מאחרת. אפשר להוסיף לכך את העובדה שהתחבורה הציבורית כלל לא נוחה, מהירה או אמינה.

לא לסבול תשלומי חניה גבוהים

אם החלטתם בסופו של דבר לא לחזור אחרי החופשה עם התחבורה הציבורית אלא לבחור ברכב הפרטי מחכה לכם הפתעה שלא בהכרח תהיה נעימה. לא רק שתצטרכו לחפש את הרכב שלכם וזאת במקום להגיע ליציאה מהטרמינל ושרכב הסעות פרטי יחכה לכם בו בצורה מסודרת, אתם צריכים להתמודד עם תשלומי חניה גבוהים. בנתב"ג החניה מוגבלת ולכן יש צורך לשלם, אמנם לא תהיה בעיה למצוא מקום חניה אך אף אחד לא רוצה אחרי חופשה בלונדון לשלם עוד כמה מאות שקלים על החנייה בנתב"ג זה יכול לגרום לתחושה מרירה בטיול ואפשרות ההסעות הרבה יותר טובה.
 הסעות מלונדון שדות התעופה, לונדון איי

מקום נוח לציוד ולכל המשפחה

כאשר אתם בוחרים בשירותי הסעות לנתב"ג או מנתב"ג אתם למעשה מקבלים את ההסעה הכי נוחה שיש ולא רק בגלל הזמנים שיתקצרו משמעותית וחוסר הצורך להיכנס לרכב ולנהוג עד הבית אחרי חופשה וטיסה מעייפות, אלא גם מקום לכל הציוד שלכם. באופן כללי ברכב הפרטי אין באמת מקום למזוודות למשפחה שלמה, ואם רוצים לטוס חמישה אנשים תמיד כדאי לחסוך במקום או לנסוע בעוד רכב. כאשר אתם בוחרים ברכבי הסעות כל נוסע יכול להיכנס עם המזוודה שלו כי חברת ההסעות כבר תמצאו סידור מתאים. או  שיש תא מטען גדול יותר או שיקשרו את המזוודות בחלק העליון של הרכב.

נסיעה מהירה, נעימה ובטוחה

הנסיעה עם חברת הסעות היא נסיעה מהירה, נעימה והכי בטוחה שיש. הנהגים מקצועיים ויסיעו אתכם לכל מקום בסבלנות ובזהירות אפילו לקצה השני של הארץ כך למשל אתם לא צריכים לסבול מהחזרה לבית אפילו אם אתם גרים בקריית שמונה או באילת. ההגעה למקומות הללו יכולה להיות קשה מאוד אפילו ברכב פרטי ולכן חשוב לבדוק את האפשרות להגיע עם הסעה פרטית. אפשר כמובן גם לחלוק את ההסעה עם עוד אנשים ולעתים חברות ההסעות אפילו יאחדו בין לקוחות כדי להוזיל להם את העלויות, על ידי מוניות שירות שייצאו ממקום מסוים וייסעו במסלול מסוים.

הגעה עד הבית גם ביום שבת

אולי המוקש הגדול ביותר של חזרה מחופשה מנתב"ג הוא יום שבת. ביום שבת אין רכבות ואין אוטובוסים בכלל ואז יוצא מצב שישראלים רבים נתקעים ללא יכולת לחזור לביתם. אם לא מתכננים מראש את הפתרון יהיה קשה מאוד למצוא הסעה פרטית שתיקח אתכם, ודאי במחיר הוגן. לכן יש צורך לשריין מראש את ההסעה שלכם ואז תקבלו מחירים טובים חזרה נוחה הביתה בכל שעה ובכל יום.
למידע נוסף אודות נמלי התעופה בלונדון היכנסו למאמר הבא

 

5/5 - (1 vote)