איפה קונים כרטיסים להצגות, הופעות ומחזות בלונדון | נהגוס

by נהגוס ניהול אתר
2 שנים ago
9106 Views

לונדון מציעה אטרקציות בלתי נגמרות, ובכל זאת כמעט כל מי שמגיע לטייל בלונדון מחפש ללכת להצגה או למחזמר. בדרך כלל כשאנחנו כותבים על מחזות זמר והצגות, אנחנו מתמקדים בהצגות שעומדות לעלות או בסקירה של ההצגות בלונדון. הפעם אנחנו רוצים להרחיב את היריעה ולענות על שאלה שמטרידה ישראלים רבים – איפה קונים כרטיסים להצגות, הופעות ומחזות זמר בלונדון.

אתרים לקניית כרטיסים להצגות בלונדון

יש אנשים שנוהגים לארגן את כל הטיול שלהם מראש ועוד מהארץ הם מזמינים כרטיסים להצגות בלונדון. רכישת כרטיסים מראש מסייעת לתכנן את הטיול ולהבטיח שבאמת נראה את ההצגה שאנחנו רוצים לראות ושלא נצטרך להתפשר על הצגה אחרת. אבל באותה נשימה, רכישת כרטיסים מראש היא לא בהכרח האפשרות הזולה ביותר.

להלן כמה מהמקומות המומלצים ביותר לרכישת כרטיסים להצגות ולמחזות זמר בלונדון:

 • Tickets
  באתר הזה תוכלו למצוא כרטיסים למחזות זמר בלונדון, וגם להצגות, במחירים הטובים ביותר. האתר מציע לבחור את ההצגה ולאחר מכן את התאריך, תוך כדי שהוא מציג את זמינות הכרטיסים ואת טווח המחירים הקיים. נוסף על הצגות ומחזות זמר אפשר לרכוש באתר גם כרטיסים למופעי בלט, הצגות שייקספריות, אטרקציות ברחבי לונדון ופעילויות שונות ומגוונות.
 • אתרים רשמיים
  בניגוד למקובל בארצנו, בלונדון כל הצגה עומדת בפני עצמה והיא רצה באותו התיאטרון לאורך כל התקופה. בזכות כך לכל הופעה והצגה יש גם אתר רשמי שבו אפשר לרכוש כרטיסים, זו לא בהכרח האופציה הזולה ביותר אבל היא בהחלט תביא לכם אינדיקציה לגבי טווח המחירים.
 • הדקה ה – 90
  אתר Lastminute הוא אחד מהמקומות הטובים ביותר למצוא כרטיסים במבצעים. אומנם לא כל המחירים כאן יהיו בהכרח זולים יותר, אבל כמעט תמיד תוכלו למצוא הצגה עם 50% הנחה או מבצע של הצגה וארוחה במחיר משתלם במיוחד.
 • טיים אאוט
  מה שנחמד באתר של טיים אאוט לונדון זה שהוא מציע סקירה על הצגות ועל דברים לעשות, אבל הוא גם מאפשר לקנות כרטיסים לפעילויות ולמחזות זמר בלונדון. הרבה פעמים תוכלו למצוא כאן מבצעים שונים ובהחלט שווה לבדוק את האתר לפני הטיסה כדי להתעדכן ולתפוס מבצע טוב.
 • Today Tix
  האתר הזה מוקדש למבצעים של הרגע האחרון ואם אתם כבר נמצאים בלונדון ופתאום מתחשק לכם ללכת להצגה, אז זה המקום לבדוק מה קורה בעיר. שווה לבדוק גם את האפליקציה שלהם. אם אתם ספונטניים ומחפשים מחיר טוב, אז שווה לבדוק את לוטו היומי שמוצע באתר ובו תוכלו למצוא את המציאות הטובות ביותר לאותו היום.
 • ציפור קטנה
  האתר של Little Bird הוא פנינה לא ידועה למבצעים גדולים. אז נכון, ההיצע של ההצגות לא גדול והדגש הוא בעיקר על כאלו המותאמות לילדים, אבל המחירים שהם מציעים להצגות בלונדון הם הנמוכים ביותר שמצאנו.

קניית כרטיסים להצגות בלונדון

9 טיפים לרכישת כרטיסים להופעות ולהצגות בלונדון

 1. בכיכר לסטר ישנו הדוכן המיתולוגי של TKTS ובו תוכלו למצוא כרטיסים להופעות שמתקיימות באותו ערב במחירים נוחים במיוחד.
 2. אם יש הצגה ספציפית שאתם רוצים, שווה לקפוץ לקופות בצהריי היום ולבדוק אם יש כרטיסים שלא נמכרו או של אנשים שביטלו.
 3. הצגות בצהרי היום יהיו זולות יותר מהצגות בערב.
 4. סופי שבוע הם הימים החמים להצגות ולפיכך מחירי הכרטיסים בסופ"ש גבוהים יותר מאשר באמצע השבוע.
 5. מצאתם כרטיס זול? בדקו איך רואים את המופעה מהמושב הספציפי בעזרת האתר הזה.
 6. "כרטיסי יום" – כמעט כל תאטרון שומר כמה "כרטיסי יום" להצגות היומיות שלו, הכרטיסים האלו הם למעשה כרטיסים למי שעומד בתור שלפני המופע וממתין. שמעתם נכון, אם אין לכם בעיה לעמוד ולקחת את הסיכון שהעמידה הייתה לשווא אז תוכלו למצוא כרטיסים במחיר שנע בין 5 ל – 35 פאונד.
 7. חפשו את הכוכב – STAR. הארגון הרשמי של מוכרי הכרטיסים נקרא STAR ואם אתם קונים מאתר מקוון תחפשו את הסמל  שלהם.
 8. הביאו חטיפים איתכם כי מחירי האוכל בתוך התיאטראות מרקיע שחקים.
 9. הולכים להופעה בלונדון? השתדלו לקנות כרטיסים לפני שהם מגיעים לשוק היד השנייה – בדקו באתרים כמו סונגקיק, גטטודהפרונט או איפסטיבלס.
סמל רכישה בטוחה לונדון

סמל STAR לרכישה בטוחה של כרטיסים