שדות תעופה בלונדון ואיך להגיע מהם למרכז לונדון - נהגוס

by נהגוס - הנהג שלך בלונדון
6 שנים ago
15659 Views

סקירת שדות תעופה בלונדון וכיצד להגיע מהם אל מרכז העיר

לונדון הינה המטרופוליטן הגדול ביותר במערב אירופה ובה חמישה שדות תעופה, כיאה לעיר גדולה כמו לונדון דרכי ההגעה משדה התעופה ללונדון הינן מרובות ויש אפשרויות רבות, בבלוג שלנו תמצאו מאמרים על כל שדה בנפרד ובו פירוט דרכי ההגעה.
לאלו מכם שמעוניינים לנחות בראש שקט וליהנות משירות הסעה עם נהג דובר עברית אשר יקל עליכם את רגעי החופשה הראשונים מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לסייע לכם ולהסיע אתכם משדה התעופה ללונדון.

שדה התעופה לונדון הית'רו – הסעות מהית'רו ללונדון

שדה התעופה לונדון הית'רו (באנגלית: London Heathrow Airport), הנקרא לרוב בקיצור "הית'רו", הוא שדה תעופה בריטי, הממוקם ברובע הילינגדון בלונדון, 24 ק"מ מערבית למרכז העיר. זהו שדה התעופה העמוס ביותר באירופה, ונכון לשנת 2011 הוא הראשון בעולם במספר הנוסעים בטיסות בינלאומיות והשלישי בכמות כלל הנוסעים הטסים בו בשנה. ב-2012 היו בו 469,335 המראות ונחיתות ועברו בו 70,037,417 נוסעים.


Gatwick Airport לונדוןשדה התעופה לונדון גטוויק –הסעות מגטוויק ללונדון

שדה התעופה לונדון גטוויק (באנגלית: London Gatwick Airport), הוא שדה תעופה השני העמוס ביותר בבריטניה. שדה זה הוא שדה התעופה החד מסלולי העמוס ביותר בעולם. השדה שוכן 45 ק"מ דרומית ללונדון. נמל התעופה גטוויק נפתח בשנת 1928, וקיבל את שמו ממסלול מירוצי הסוסים שנבנה במקום ב-1891. בנמל שני טרמינלים – הצפוני והדרומי. קו רכבת קלה בחינם באורך של 1.2 ק"מ מקשר ביניהם 24 שעות בתדירות של כל 2 דקות. שדה התעופה משמש כנמל הבית של חברת התעופה הזולה איזי ג'ט. בשנת 2009 הוגדר גטוויק כ-2 בגודלו משדה התעופה בבריטניה. שדה התעופה ידוע במיסי הנמל הנמוכים שבו ועל כן רבות חברות התעופה המוזלות הנוחתות בשדה.

  • חברת התעופה איזיג'ט מפעילה משדה זה 3 טיסות שבועיות לתל אביב.

שדה התעופה לונדון לוטון – הסעות מלוטון ללונדון


שדה התעופה לונדון לוטון (באנגלית: London Luton Airport) שנקרא בעבר "שדה התעופה הבינלאומי לוטון", הוא נמל תעופה הממוקם כ-2.8 ק"מ מזרחית למרכז העיר לוטון ברובע בדפורדשייר, וכ-56 ק"מ ממרכז העיר לונדון, בירת אנגליה. כיום הוא משמש בעיקר טיסות לואו קוסט אך גם כמה טיסות רגילות.

שדה התעופה הוא הבסיס של חברת הלואו-קוסט איזיג'ט ועל אדמתו נמצאים גם משרדי החברה הראשיים, הממוקמים בתוך מבנה ששימש בעבר כהאנגר למטוסים.

אל על מפעילה 9 טיסות שבועיות בין תל אביב ללוטון במשך כל השנה, ואיזיג'ט מפעילה 11 טיסות שבועיות בקו זה. החל מדצמבר 2015, חברת מונארך איירליינס מפעילה 3 טיסות שבועיות לתל אביב וטיסה שבועית אחת לעובדה (30 ק"מ מאילת) משדה תעופה זה.

* המידע מאתר ויקיפדיה

נהגוס הוא הנהג שלכם בעיר לונדון. אנו ניקח אתכם מכל שדה תעופה לרוב חלקי העיר ובחזרה, במהירות, בנוחות וביעילות, בנסיעה פרטית או בשאטל לפרטים היכנס: נהגוס – הסעות בלונדון

2.7/5 - (12 votes)
תגיות: , , , , , , , , , ,