שווקי הפשפשים הטובים ביותר בלונדון | נהגוס שירותי הסעות

by נהגוס ניהול אתר
7 חודשים ago
1158 Views

לא רחוקים הימים שבהם כל תייר שהיה מגיע ללונדון היה חייב לבקר באחד משווקי הפשפשים הרבים שיש בלונדון ממש כאילו הם היו בשורה אחת עם המונומנטים הקלאסיים יותר של העיר. שווקי פשפשים בלונדון הם סימן מסחרי לא פחות מאוטובוס קומותיים ומתא טלפון אדום ובנהגוס החלטנו להחזיר להם את הכבוד האבוד שלהם ולהקדיש מאמר שלהם לשווקי הפשפשים הטובים ביותר בלונדון.

חברת נהגוס מתמחה במתן שירותי הסעות בלונדון ועושה זאת באמצעות צוות נהגים מקצועי, אדיב ומנוסה שמפעיל צי רכבים חדיש ואיכותי. להזמנת נסיעות או לקבלת פרטים נוספים – צרו איתנו קשר.

מעט על ההיסטוריה של שווקי פשפשים בלונדון

לונדון היא עיר עם היסטוריה עתיקה של אלפי שנים שבמהלך מרביתן היא גם הייתה העיר הגדולה והחשובה בעולם כולו. שווקים התקיימו בעיר משחר ההיסטוריה ורוכלים מכל העולם נהגו להגיע ללונדון כדי למכור בה את מרכולתם, אבל כמה מהרגעים המשפיעים ביותר בהקשר זה קרו בתקופות מאוחרות יותר ובעיקר בתקופת הרנסנס. בתקופה זו אנשים רצו לרכוש ידע וללמוד יותר וכך החלו לסחור בספרים ובמוצרים שונים ולהציגם במה שהיה מוגדר כ"חדרי סקרנות" (Cabinets of Curiosities). במאה ה – 18 לונדון התפתחה להיות אחד מהיעדים התיירותיים הראשונים בעולם וזה, בצירוף מה שסיפרנו לכם קודם לכן, סייע לכך ששווקי הפשפשים בלונדון צברו תאוצה ושם ברחבי העולם והפכו למה שהם היום – מקדשים בעבור מחפשי אוצרות.

שווקי הפשפשים הטובים ביותר בלונדון

שווקי הפשפשים הטובים ביותר בלונדון

 • Brick Lane Vintage Market
  הזכרנו את רחוב בריק ליין ברשימת חנויות הוינטאז' הטובות ביותר בלונדון וגם בהקשר של שווקי פשפשים בלונדון הרחוב מככב. השוק המדובר הוא אחד העמוסים בעיר והוא תוסס ברוכלים ובקונים שנוברים בעשרות ארגזים ומעמדי בגדים שפזורים לאורכו ולרוחבו. שעות הפעילות הן: שני עד שישי בין 11:00 ל – 18:30, שבת בין 11:00 ל – 18:00 ויום ראשון בין 10:00 ל – 18:00.
 • Flea at Vinegar Yard
  לא הרחק מגשר לונדון והמצודה נמצא אחד ממתחמי שווקי הפשפשים הגדולים והמרשימים ביותר בלונדון, וזה שלא המן תיירים מכירים. מדובר על שוק שעושה עבודת אוצרות ולא כל מוכר מורשה למכור בו, ואולי חשוב יותר מכך – הוא נפתח בשעות מאוחרות יותר משאר השווקים. שעות הפעילות הן: ימי שבת וראשון בין השעות 11:00 ו – 17:00.
 • Portobello Road
  את פורטובלו רואד לא באמת צריך להציג שכן מדובר על שוק הפשפשים המפורסם ביותר בלונדון, ואולי בממלכה כולה. אם אתם צופים בתוכניות אנתטיקות למיניהן בוודאי ראיתם את השוק הזה שמתרכזים אליו המוכרים הבכירים ביותר בממלכה כדי להציג את מרכולתם. אם כל זה לא הצליח לשכנע אתכם אז דעו כי מדובר על שוק העתיקות הגדול ביותר בעולם שמציע יותר מאלף דוכנים שונים. שעות הפעילות הן: שיש ושבת בין השעות 09:00 ל – 19:00, בין שני לרביעי בין השעות 09:00 ל – 18:00 ובימי חמישי בין השעות 09:00 ו – 13:00.
 • Hackney Flea Market
  אז השוק הזה הוא לא מהגדולים או המוכרים בעיר, אבל עצם היותו בשכונת האקני הופך אותו לשוק התוסס והצבעוני מכולם. השוק הזה מומלץ במיוחד לחובבי התקליטים והמוסיקה, אבל מעבר לכך תוכלו למצוא כאן גם רהיטי וינטאז' ואפילו אמנים מקומיים שמוכרים יצירות אומנות. שעות הפעילות משתנות – לבדיקה לחצו.
 • Old Spitalfields Market
  השוק העתיק ביותר שקיים כבר משנת 1638 בלונדון הוא גם השוק שנראה באופן מפתיע המודרני ביותר מכל שווקי הפשפשים בלונדון. מדובר על שוק מרשים ביופיו שמציע פריטים היסטורים מגווניים, אך אנחנו הכי ממליצים לכם לבקר פה בימי חמישי אם אתם מחפשים אוצרות עתיקים. שעות הפעילות הן: שני עד רביעי בין השעות 10:00 ל – 20:00, ימי חמישי בין השעות 08:00 ו – 18:00, שבת בין 10:00 ל – 18:00 ובימי ראשון בין 10:00 ל – 17:00.
 • Car Boot Sale
  ברחבי לונדון והממלכה יש באופן קבוע ירידים של יד שניה שבהם כל אחד ואחת יכולים למכור בתמורה לתשלום סמלי על הצבת דוכן, שבמרבית המקרים זה הבאגז' ומכאן מגיע השם. אחד המפורסמים ביותר שיש בלונדון נמצא בשכונת Battersea, אבל יש עוד רבים כמו אלו בווימבלדון, דלסטון ועוד.

שוק פשפשים בלונדון

כמובן שיש עוד המון שווקי פשפשים בלונדון, שאחרי הכול הם מסימני ההיכר של העיר כפי שאמרנו בתחילת המאמר, אבל אלו הם המפורסמים והבולטים ביותר. נשמח לשמוע מכם על שווקי פשפשים נוספים שחייבים לבקר בהם ואולי נעשה מאמר המשך למאמר זה. להזמנת נסיעות משדה התעופה לבית המלון – שלחו לנו הודעה.