מוניות בלונדון - מחיר מונית מהיתרו, הסעות מלוטון ללונדון | נהגוס

by נהגוס - הנהג שלך בלונדון
5 שנים ago
29385 Views

הסעות משדה התעופה ללונדון

לאחר הנחיתה שלכם בלונדון, יהיה עליכם לצאת משדה התעופה ולבחור בפתרון תחבורה יעיל. אחת השאלות השכיחות ביותר המופנות לצוות שדה התעופה היא כמה עולה מונית מלוטון ללונדון, או לחילופין כמה תעלה מונית מגטוויק למרכז לונדון. בכדי שגם אתם תוכלו להתחיל את הטיול שלכם בעיר הבירה של הממלכה המאוחדת ללא עיכובים מיותרים, "נהגוס" שמחים להשיב לכם על כל השאלות ולמחוק את כל סימני השאלה. מוניות בלונדון יש לא מעט, אך שירות כמו של נהגוס יש רק אחד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היוםבאתר או בשליחת הודעת וואטסאפ ולשריין את מקומכם עמנו

מהם יתרונות השירות אם כן וכמה תעלה לכם מונית?

"למה דווקא שירות מונית מכל פתרונות התחבורה האפשריים?"

השאלה הזו עולה לא מעט, והגיע הזמן להשיב עליה. לונדון עיר גדולה, ובתור ישראלים שרגילים למרחבים ומרחקים קצרים יותר, היא יכולה להיתפס תחילה מעט מאיימת. משדה התעופה ניתן לקחת רכבת, אוטובוס או להשכיר רכב, אך גם ניתן לתאם מראש מונית מהיתרו ללונדון. עוד דרך אפשרית ונוחה היא שימוש בשירותי ההסעה שלנו אשר מותאמים במיוחד לקהל הישראלי ומבוצעים על ידי נהגים דוברי עברית אשר יכולים לספק ערך מוסף בדמות המלצות על העיר.

לנסיעת ספיישל שכזו ישנה מניפה רחבה של יתרונות, הכוללים:

  • אינכם תלויים בשעת הגעת הרכב/אוטובוס – המונית ממתינה לכם
  • אתם יכולים לשבת בנוח במונית, תוך שהמזוודות שלכם ממתינות בתא המטען
  • אתם לא מבזבזים זמן יקר על שאלות, תשובות וחיפוש פתרון התחבורה המתאים ביותר

כמה עולה מונית מלוטון ללונדון?

כשמדברים על מוניות בלונדון מחירים מיד עולים כהתנגדות. אז כמה תעלה לכם מונית? במידה ונחתתם בשדה התעופה luton, וכל עוד אתם הרכב של 4 מבקרים, המונית תעלה לכם לערך בין 150-200 פאונד.

מונית מהיתרו ללונדון – מהו המחיר הממוצע לנסיעה?

אם נחתתם בנמל התעופה העסוק ביותר באירופה, היתרו, וכל עוד אתם נמצאים בהרכב של 4 אנשים, המחיר שתשלמו יתחיל ב-120 פאונד ויכול להגיע גם לעד כ-150 פאונד.

כמה תעלה לכם מונית מ-gatwick ללונדון?

הצעת המחיר עבור 4 נוסעים משדה התעופה גטוויק למרכזה של לונדון, מסתכמת בעלות של בין 120 פאונד ל-150 פאונד.

מונית ואוטובוס אדום בלונדון


את הנסיעה שלכם משדה התעופה סוגרים כבר מהארץ עם "נהגוס"!

כשאתם נוחתים בלונדון, אתם רוצים להתחיל את הטיול שלכם כמה שיותר מוקדם. כל דקה המתבזבזת על לוגיסטיקה או בירוקרטיה יקרה מאד, בעיקר כשאתם נמצאים בחופשה ורוצים לנצל כל רגע על הצד הטוב ביותר. את הנסיעה שלכם משדה התעופה תוכלו לתאם כבר מהארץ – עם "נהגוס"! אם גם אתם שואלים את עצמכם מהם היתרונות של החברה, הנה הם לפניכם:

  • ראשית, מדובר על החברה הוותיקה ביותר בלונדון, מה שרק יכול לרמז על המוניטין הגבוה שלה, על קהל הלקוחות המרוצים ועל הניסיון הרב שבתפעול נסיעות שכאלו.
  • בנוסף, נהגי החברה דוברי עברית, כך שלאורך הנסיעה תוכלו לקבל המלצות וטיפים באשר לאתרים השווים ביקור, מסעדות טובות ואפילו על דרכי התניידות בתוך העיר.
  • בנוסף, אתם סוגרים על מחיר מראש. כך, לא יהיו כל הפתעות לא נעימות שיגרמו לכם לחור בכיס.
3.3/5 - (44 votes)
תגיות: , , , , , , , , , ,