חורף חם בלונדון – מה עושים בלונדון כשקר? | הבלוג של נהגוס

by נהגוס ניהול אתר
6 חודשים ago
1167 Views

בפעם הקודמת שלונדון סבלה מקיץ חם כפי שהיה בקיץ האחרון, החורף שלאחר מכן היה גשום וקר מהרגיל. אומנם זה נכון שכל מי שמגיע לטיול בלונדון, גם אם זה בימי הקיץ, מומלץ שיצטייד במטריה כי תמיד יש סיכוי לגשם (לא סתם אומרים שבלונדון יש 4 עונות ביום). אבל אם התחזיות יהיו נכונות ואכן החורף שמגיע אלינו עומד להיות כזה שירשם בספרי ההיסטוריה, אז החלטנו להתארגן מבעוד מועד ולהכין בעבורכם את המאמר הזה שיסקור את כל הדרכים לשמור על חום הגוף בימי החורף הלונדוניים. אז בואו ונצלול ישר למדריך השלם לחורף חם בלונדון.

צפי מזג האוויר לחורף בלונדון

במהלך חודשי החורף מזג האוויר בלונדון יכול להיות הפכפך, אך חשוב לזכור שממוצע הטמפרטורות בתקופה זו עומד על 10 מעלות ביום ו – 5 מעלות בערבים הקרירים. משך אור היום בתקופה זו נע בין 8 שעות ל – 9 שעות והצפי הוא לעננים באופן כמעט קבוע שיורידו גם משקעים רבים. כדאי מאוד להצטייד בבגדים חמים, בגדים להחלפה, מעיל טוב ומטריה כדי שהגשם לא יפריע לכם במהלך השיטוטים שלכם בלונדון.

חשוב לציין כי לונדון היא עיר שידועה בגשמים שלה, אך זה לא אומר שמתי שיורד גשם הוא יורד לאורך כל היום. בהרבה מן המקרים אפשר למצוא מסתור מהגשם בגלריה, מוזיאון או פעילות אחרת ולהמשיך לטייל אחרי שהגשם נחלש או נפסק. אם אתם לא אנשים שאוהבים קור וגשם אז אולי שווה להגיע ללונדון בחודשי הקיץ כדי לצמצם את האפשרות שירד עליכם גשם. אבל אם לא אכפת לכם מהגשם, כמונו, אז אתם מוזמנים ומוזמנות להמשיך ולקרוא את רשימת הפעילויות שאפשר לעשות בלונדון בימים הקרים.

מה עושים בלונדון כשקר

מה עושים בלונדון בחורף כשקר?

 • מוזיאונים
  נתחיל את הרשימה שלנו באחת האטרקציות המפורסמות ביותר שיש ללונדון להציע – המוזיאונים הרבים שפזורים בשטח העיר. מרבית המוזיאונים בלונדון הם חינמיים ותדרשו לשלם רק על תערוכות ייחודיות ומתחלפות, אך מאז הקורונה בהרבה מהמוזיאונים מבקשים להזמין מקום מראש כדי שיוכלו לשלוט על כמות המבקרים שנמצאים במקום בו זמנית.
 • הצגות ומחזות זמר
  עוד קלישאה שאי אפשר להתעלם ממנה היא האפשרות להיכנס ולראות הצגה או מחזה זמר בזמן שבחוץ יורד גשם וקר מדי מכדי להסתובב. כמות האפשרויות שיש לכם בלונדון בכל הקשור לתיאטרון היא בלי נתפסת ואם אתם לא מתכננים לראות הצגה ספציפית, אנחנו ממליצים לחפש כרטיסים לפי זמינות ממש לפני ההצגה כדי ליהנות ממחירים זולים בהרבה. רוצים לדעת איפה רוכשים כרטיסים להצגות ולמחזות זמר בלונדון? היכנסו למאמר שהכנו בנושא.

 • החלקה על הקרח
  חורף בלונדון משמעו שיש ברחבי העיר כמות עצומה של זירות החלקה על הקרח וזו אחת הפעילות המועדפת על המקומיים בימי החורף הקרים. אין צורך להיות גולשים מנוסים ואין צורך בציוד, כל המקומות יציעו לכם מחלקיים ואפילו עזרים ייעודיים לילדים. היכנסו ומצאו את המקום הקרוב אליכם להחלקה על הקרח בלונדון.

 • פעילויות חג המולד
  הבריטים מתחילים לציין את חג המולד מוקדם ממה שאנחנו הישראלים יכולים לדמיין, למשל כבר מספטמבר הסופרים מתחילים למכור מוצרים ממותגים לקריסמס, אבל לנו לא באמת אכפת כי זה אומר שיש סיכוי שבמהלך הטיול שלכם בחורף ללונדון תוכלו ליהנות מאורות חג המולד שמקשטים את לונדון, מאחד משווקי חג המולד שפזורים ברחבי העיר או ממגוון הפעילויות שיש בקריסמס בלונדון ובראשן ווינטר וונדרלנד.
 • בר/ פאב
  חלק מהתרבות המקומית הוא לשבת בפאבים בימים קרים ולשתות בירה טובה לצד אוכל שמחמם את הבטן ואת הלב. יש לנו מדריך על אוכל פאבים שהכנו, אבל מעבר לכך אנחנו גם מציעים לכם לשקול ללכת לפאב שיש לו גם פעילויות כמו למשל Swingers או Flight Club.
 • שוק מקורה
  הרבה מהמבקרים בעיר נוטים לחפש אחר שווקי האוכל של לונדון, אבל הם שוכחים שלפני טרנד שווקי האוכל היו בלונדון שווקי פשפשים ושווקים מקורים רבים. אנחנו מציעים שביום קר וגשום תלכו לאחד מהשווקים המקורים הרבים שיש בעיר כמו למשל הקובנט גארדן.

Rate this post