דירוג של חמשת שדות התעופה הטובים בלונדון | הבלוג של נהגוס

by נהגוס ניהול אתר
5 חודשים ago
632 Views

שדות תעופה יכולים להיות מלחיצים והם יכולים להיות נעימים. יש שדות תעופה שיש בהם היצע חנויות רב ויש כאלו שצריך להתפלל שנמצא משהו קטן לאכול בהם. כדי שאתם תוכלו להיות ערוכים ומוכנים לכל מקרה שלא יהיה, החלטנו לגבש רשימה של שדות התעופה בלונדון ולדרג אותם לפי כל מיני פרמטרים. במאמר זה תמצאו הסבר קצר על כל אחד משדות התעופה בלונדון, כולל מה טוב יותר ומה טוב פחות בשדה, ובסופו של המאמר תמצאו טבלה שמדרגת את כל שדות התעופה בלונדון.

מי מכם שעוקב אחרי הבלוג שלנו בנהגוס, וודאי יודע כי פרסמנו לא מזמן מאמר על שדות התעופה בלונדון ובו גילינו כי למעשה רק שני שדות תעופה נמצאים באמת בלונדון והאחרים נקראים ככה מסיבות שונות ומשונות. במאמר הזה אנחנו עומדים להתייחס לכל שדות התעופה בלונדון שאליהם אפשר להגיע בטיסות ישירות מהארץ.

שדות התעופה הטובים בלונדון

 • הית'רו
  אנחנו חייבים להתחיל משדה התעופה הית'רו מסיבה פשוטה – הוא שדה התעופה הרשמי והגדול ביותר בלונדון. למעשה הית'רו הוא באופן מסורתי אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בעולם ורק בשנה שעברה (שעדיין הושפעה מהקורונה) עברו בו כ – 20 מיליון אנשים. מדובר על שדה תעופה ענק שיש לו חמישה טרמינלים המחוברים יחדיו ברכבת חינמית, אך למרות גודלו הוא משולט היטב ואפשר למצוא בו עובדים רבים שישמחו לסייע לכם. הבעיה הגדולה ביותר בכמות האנשים היא קודם כול העומסים הגדולים והתורים הארוכים.
 • גטוויק
  שדה התעופה גטוויק נחשב גם הוא לאחד העמוסים בבריטניה ובשנת 2018 עברו בו יותר מ – 46 מיליון בני אדם. הביקוש המפתיע לנחיתות והמראות משדות התעופה גטוויק החל בעקבות הוזלת מחירי הטיסות והביא איתו לשינויים רבים בשדה, שבראשם שיפוץ מאסיבי שהפך את השדה כולו ליעיל יותר ולכזה שמסוגל להתמודד עם כמויות גדולות של אנשים בזמן קצר. הבעיה הגדולה ביותר של שדה זה היא בכמות הספסלים הקטנה שיש בו ובעובדה שאי אפשר להמתין ליד הגייט עד לשעת העלייה למטוס.
 • לוטון
  נמל התעופה לוטון הוא לא מהגדולים שיש בלונדון, אך בזכות העובדה שהוא נמל הבית של חברות לואו קוסט כמו איזיג'ט הוא נעשה פופולרי על המטייל הישראלי. מדובר על שדה תעופה בסיסי ופונקציונלי שעובר בימים אלו תהליכי שיפוץ נרחבים, בעיקר כדי לעמוד בעומס המכוניות והחניה במקום. הביטחון במקום לא גדול, אך יעיל ומהיר בדרך כלל, וגם כמות המושבים פה סבירה ביחס לגודלו של השדה. הבעיה העיקרית של שדה התעופה לוטון היא החנייה ודרכי הגישה לשדה.
 • סטנסטד
  שדה התעופה סטנסטד הוא לא כזה שטיסות רבות מישראל נוחתות בו, אך מדי פעם זה קורה ולכן החלטנו להכניס אותו לרשימה שלנו. מדובר על שדה גדול למדי, גם אם לא הגדול ביותר ברשימה, שממנו יש טיסות רבות לכל רחבי אירופה בזכות חברות הלואו קוסט השונות. העיצוב של השדה נחשב לאחד מהטובים ביותר שיש לשדה תעופה כלשהו באנגליה והעובדה שהוא נבנה ונחנך בשנת 1991 הופכת אותו לאחד המודרניים ביותר. הבעיה הגדולה ביותר של שדה זה היא מיעוט החנויות, וכך אין יותר מדי מה לעשות שם כדי להעביר את הזמן.

שדות התעופה הטובים בלונדון

השוואה בין שדות התעופה בלונדון

  הית'רו גטוויק לוטון סטנסטד
מפה של השדה מפה של שדה התעופה הית'רו מפה של שדה התעופה גטוויק מפה של שדה התעופה לוטון מפה של שדה התעופה סטנסטד
מרחק מלונדון 32 ק"מ 42 ק"מ 79 ק"מ 69 ק"מ
שעות תחבורה ציבורית 05:10 – 23:45 גטוויק אקספרס עובד עד 01:35 וה"איזיבאס" עובד 24/7 24/7 24/7
סוגי התחבורה הציבורית ללונדון רכבת אקספרס, הרכבת התחתית של לונדון, נשיונל אקספרס, אוטובוסים. רכבת אקספרס, אוטובוסים, איזיבאס, רכבת, נשיונל אקספרס. נשיונל אקספרס, איזיבאס, רכבת. DLR, רכבת.
עלויות משוערות הית'רו הוא שדה התעופה המרכזי של לונדון וככזה הטיסות בו יקרות יותר, אך לאלו שמתכננים לקחת רכב ולנסוע לטיול באנגליה כדאי לדעת כי כאן מחירי ההשכרה הזולים ביותר מחירי הטיסות בגטוויק נמוכים יותר מאשר בהית'רו בטווח מחירים שנע בין 15% ל – 30%, אבל מחירי התחבורה הציבורית לכאן גבוהים יותר שדה התעופה לוטון מתמחה כאמור בטיסות לואוקוסט וכפועל יוצא מכך לכאן תוכלו להגיע במחירי הטיסות הזולים ביותר. אמצעי התחבורה הציבורית כאן עולים פחות או יותר כמו בהית'רו, אבל המרחק הגדול משפיע על המחיר הסופי גם סטנסטד הוא שדה תעופה שמתמחה בטיסות לואוקוסט ולכן המחירים של הטיסות כאן הם פחות או יותר כמו בלוטון. אבל כדאי לדעת שמבחינת אמצעי התחבורה הציבורית סטנסטד נחשב למהיר ולזול ביותר להגעה ללונדון עצמה
עיכובים ובעיות המאפיין העיקרי של הית'רו הוא תורים גדולים ועיכובים רבים. מדובר על שדה תעופה ענק שמכיל המון אנשים ולכן לוקח זמן להתנייד ממקום למקום וזמני ההמתנה כאן גבוהים מהמוצע של שאר שדות התעופה באנגליה ממוצע האיחורים של טיסות נכנסות לגטוויק עומד על 20 דק', אך מעבר לכך זמני ההמתנה כאן בכל הפרמטרים הם מהקצרים ביותר בכל שדות התעופה של לונדון לוטון נחשב לאחד משדות התעופה המצטיינים באנגליה בעמידה בלוחות הזמנים ובמהירות התורים גודלו של סטנסטד הופך אותו לקומפקטי ולכזה שאין בו המון תורים ובעיות נפוצות
וויפיי חינם חינם ל – 90 דק' חינם ל – 4 שעות חינם לשעה
חנויות ומסעדות כגודל השדה כך גודלן של החנויות. תוכלו למצוא פה את כל מה שפספסתם בלונדון ועוד יותר מכך אף על פי שהוא לא נחשב לשדה התעופה הגדול בלונדון, בגטוויק בהחלט תוכלו למצוא המון חנויות ומסעדות בשדה התעופה לוטון יש בערך חמש מסעדות ועוד מספר דומה של חנויות מעט חנויות ומעט מסעדות
שירותים נוספים כספומט, המרת מטבע זר. כספומט, המרת מטבע זר. חדר תפילה, המרת מטבע זר. המרת מטבע זר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דירוג שדות התעופה בלונדון

 • לוטון
 • הית'רו
 • גטוויק
 • סטנסטד

בחברת נהגוס נספק לכם שירותי הסעה משדות התעופה ללונדון בכל שעה ובכל יום – צרו איתנו קשר לפרטים והזמנות.

Rate this post